Marzenia

Marzenia

Wszystkie nasze marzenia mogą stać się rzeczywistością, jeśli mamy odwagę je realizować! Walt Disney

Nie raz pewnie słyszeliście, to Ci się nie uda, tego nie zrobisz, niczego nie osiągniesz. W takich momentach najłatwiej byłoby wszystko rzucić i uciec jak najdalej. Bo przecież są ludzie co w Was nie wierzą. Ale właśnie to byłoby zbyt proste, zbyt banalne.

Czy naprawdę będziecie uzależniać swoje życie, plany, marzenia od kilku osób, które rzucają Wam kłody pod nogi tylko dlatego, że sam nic nie osiągnęli i nie wyobrażają sobie, żeby ktoś inny coś zdobył.? Żebyś to był Ty? Żebyś to była Ty? To zwykła ludzka zazdrość.

 Przecież jeśli zmierzacie na sam szczyt to nie może być łatwo i przyjemnie. Wtedy satysfakcja byłaby żadna. Więc muszą być osoby, które będą Was wspierać, ale i takie które będą Wam życzyć jak najgorzej.

Ale musicie pamiętać, że to Wasze marzenia i nikt inny ich nie zrealizuje, że Wy jesteście za nie odpowiedzialni. Bo marzenia są po to, by je spełniać! A nie, żeby je tylko mieć. Poradzicie sobie z każdą przeszkodą, bo w drodze o marzenia nie ma rzeczy niemożliwych. One są Wasze i są wyjątkowe, bo Wy jesteście wyjątkowi.

Tasty diet by milena

Please follow and like us:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *