Miłość

Miłość

Miłość niejedno ma imię. Może być miłość do partnera, rodziców, do pasji, do siebie.

Ale najpiękniejsza i najbardziej magiczna jest miłość do dziecka. Jest to miłość, którą trudno opisać.

Jest ona bezgraniczna i bezwarunkowa.

  

Kiedy zobaczyłam na teście ciążowym 2 kreski byłam najszczęśliwszą osobą na świecie płakałam i jednocześnie się uśmiechałam. A kiedy zobaczyłam na monitorze „malutką kuleczkę”, bo tak wtedy wyglądał mój synek, nie mogłam uwierzyć, że noszę w sobie cud życia. Był to prezent, najpiękniejszy jaki mogłam otrzymać, na który czekałam każdego dnia i wiedziałam, że niezależnie od wyglądu, wagi, wzrostu, czy jakichkolwiek powikłań będę kochała nad życie.

Ciąża była dla mnie bardzo trudnym okresem. Mój organizm odmawiał posłuszeństwa, a ja niestety kilka razy lądowałam w szpitalu. Ale mimo wszystko był to piękny czas. Mój Mały Cud był cały czas przy mnie. A momenty, w których czułam ruchy mojego synka były wspaniałe. Poród też był ciężki, ale mimo bólu przede wszystkim fizycznego był czymś wspaniałym. To był ból, który dał życie. Nowe, piękne życie.

  

Dziecko zmienia cały dotychczasowy świat, wywraca do góry nogami dotychczasowe życie, ale są to zmiany na lepsze. Dziecko uczy miłości, opanowania, wytrwałości. Uczy tak naprawdę wszystkiego. Pokazuje, że można cieszyć się z małych rzeczy, na które my często nie zwracamy uwagi.

         

Tylko mój synek potrafi wzruszyć mnie do łez, kiedy przychodzi i mówi:

„Trzymam za Ciebie kciuki”;

„ Kocham Cię troszeczkę bardzo”;

„Jestem ukochanym synkiem mamusi”.

„Jesteś najwspanialszą mamusią”.

Kiedy dziecko płaczę, bo zrobi sobie krzywdę, przeżywasz razem z nim. Kiedy jest mu smutno, Tobie też jest smutno. Gdy się cieszy też się radujesz. Jest to miłość, która trwa i nigdy się nie kończy. Miłość, której zawsze możemy być pewni. Idealna, bo jest nasza. I nikt ani nic tej miłości nam nie odbierze.

Dla wszystkich dużo miłości.

Byście kochali, nie tylko dzisiaj.

Codziennie.

    

Milena

Tasty diet by milena

 

Please follow and like us:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *