O mnie

Nazywam  się Milena Kryś. Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu, Uniwersytetu Przyrodniczego                   w Poznaniu na kierunku dietetyka. Najbardziej pasjonuje mnie dietetyka kliniczna i dziecięca.
             
Lubię zdobywać nową wiedzę i dzielić się nią. Często biorę udział w szkoleniach oraz konferencjach, które pozwalają mi poszerzać moją wiedzę. Uwielbiam gotować i żyć zdrowo, ale bez zbędnych wyrzeczeń. Jestem dietetykiem, który absolutnie nie jest na diecie. Dla mnie słowo dieta nie istnieje, tylko racjonalny styl życia, który zaczyna się w naszej głowie. Moje motto życiowe to: "Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku." – Jennifer Weiner.

Krótko o stronie

Każdy z Nas ma problemy, są one nieodłączna częścią naszego życia. Ale to nie znaczy, że z niektórymi nic nie możemy zrobić właśnie, że możemy.  Zamiast siedzieć bezczynnie, użalać się nad sobą. Wstań i zacznij wprowadzać w swoje życie zmiany. Żyj chwilą, teraźniejszością. Przeszłość już odeszła, a przyszłość w dużej mierze zależy od tego, co zrobisz teraz. Działaj i przestań mówić, może kiedyś. TERAZ! Nie krytykuj innych skup się na sobie. Nie jesteś ideałem. Zacznij wprowadzać zdrowe nawyki już teraz, nie muszą być to spektakularne zmiany. Te małe kroki pozwolą Ci wejść na sam szczyt. Ale musisz zrobić ten pierwszy krok. Większość jest w Twojej głowie, więc zacznij od pozytywnego nastawienia.

Chętnie Ci w tym pomogę. Nie wiesz jak zacząć, pisz. Masz schorzenia, dolegliwości, pisz. Chcesz schudnąć, przytyć, pisz. Jestem tu po to, żeby właśnie Tobie pomóc. Nie ma głupich pytań, nie bój się pytać. Na wszystko odpowiem.

Zacznij zmieniać swoją teraźniejszość, budując lepszą przyszłość.

Zapraszam

Tasty diet by milena-Dietetyk